https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=MUDr%2E+%C5%A0lejmara+609%2C+Hol%C3%BD%C5%A1ov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5984317;13.1082030;MUDr. Šlejmara 609, Holýšov 345 62, Česko Pracovník/ce v oddělení údržby | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník/ce v oddělení údržby

Wecubex Systemtechnik s.r.o.

MUDr. Šlejmara 609, Holýšov

Detail firmy

Helena Levičková
735 170 461

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 000,- až 32 000,- Kč

Místo výkonu práce: MUDr. Šlejmara č.p. 609, Holýšov
Náplň práce: spolupráce při odstranění závad na elektroinstalaci strojů, zařízení a jejich pravidelná údržba, spolupráce při odstranění závad na elektroinstalaci budovy, spolupráce při instalaci nových výrobních a technologických zařízení, opravy drobného elektronářadí, svítidel, svářeček a svařovacích robotů, různé údržbářské a zámečnické práce ve firmě zaměřené na kovovýrobu
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, osvědčení dle vyhlášky 50/78 §6 velkou výhodou
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na pojištění, příplatky nad rámec zákoníku práce, plně hrazené stravenky, pestrý systém benefitů (věrnostní odměny, vzdělávací kurzy a školení…)
Kontakt: Levičková Helena, tel.: 735 170 461, e-mail: helena.levickova@wecubex.cz, případně osobně na adrese MUDr. Šlejmara č.p. 609,
Holýšov - po-pá 7-14 hod.