Práce Nabídka zaměstnání

Přepážkový pracovník-ce

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Jaká je pracovní náplň přepážkového pracovníka?
*zabezpečení klientského servisu pro všechny příchozí klienty na přepážce - což znamená uzavírat smlouvy, zaznamenávat různé změny, vyřizovat požadavky klientů, poskytovat informace
*pomáhat při řešení pojistných událostí
Co od uchazeče požadujeme?
*velmi dobré komunikační dovednosti
*výbornou znalost práce na PC a příjemné vystupování
*pokud máte praxi v prodeji finančních produktů, máte velkou výhodu
*minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou

Nabízíme
*zaměstnanecký poměr, zázemí perspektivní a silné společnosti
*zajímavé finanční ohodnocení: fixní mzda + variabilní složka závislá na výkonu
*vše, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme
*nadstandardní zaměstnanecké benefity, 5týdnů dovolené,3 dny free day, stravenky v hodnotě 110,- Kč, příspěvky na životní pojištění až do výše 37.800,-Kč, na penzijní připojištění až 12.000,-Kč ročně
*příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv