https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Horomyslick%C3%A1+315%2C+D%C3%BD%C5%A1ina&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7715166;13.5005850;Horomyslická 315, 330 02, Česko Přípravář/ka výroby | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Přípravář/ka výroby

INTEROBAL k.s.

Horomyslická 315, Dýšina

Detail firmy

Antonín Komár
377188930 (8:00 - 15:00)
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 21 500,- Kč

Kontakt: Komár Antonín Ing., tel.: 377 188 930 (8.00 - 15:00), e-mail: a.komar@interobal.cz

Požadujeme orientaci ve výkresové dokumentaci, zodpovědnost, ochotu učit se.
Náplň práce:
zajištění nastavení a obsluhy strojů a zařízení - pila, prořezávací stroj, kontrola kvality materiálu a kvality produkce, zápis do pracovní průvodky všech potřebných údajů.
Zaměstnanecké výhody:
Příplatek na dojíždění 2Kč/km, po zkušební době smlouva na dobu neurčitou, stravenky, věrnostní mzdový růst, popř.13-tý plat a prémie za nemarodění, příspěvek na občerstvení 200Kč/měs., příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.