Práce Nabídka zaměstnání

Projektant elektrotechnických zařízení

ŠKODA ELECTRIC a.s..-001

Průmyslová 554, Plzeň

Detail firmy

Markéta Knížková
378117840
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 22 000,- až 28 000,- Kč

Životopis předem na e-mail: marketa.knizkova@skoda.cz

Popis pozice:
- návrh a umístění uzlů a komponent výzbroje elektrobusů na konstrukční a projekční úrovni
- zpracování zkušebních předpisů pro informační systémy pro cestující na vozidlech
- tvorba zkušebních předpisů pro pneumatické a hydraulické systémy
- příprava zkušebních předpisů pro klimatizace a vytápění
- tvorba návodů na zkoušení a obsluhu
- spolupráce s oddělením Technologie, Výroby a Nákupu
- definice vhodných typů subdodávek
- komunikace se zákazníky i dodavateli
- výhledově projektování nových vozidel, zpracování technické části obchodní nabídky elektromobilů a elektromobilních systémů

Požadujeme:
- VŠ elektro, nejlépe el. pohony, konstrukce vozidel
- znalost v oblasti strojní i elektro konstrukce
- základy konstruování v 2D a 3D systémech (AutoCAD, Catia V5)
- uživatelská znalost MS Office
- ukrajinština/ruština a angličtina slovem i písmem
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, přesnost a smysl pro detail

Nabízíme:
- zajímavá práce v perspektivní společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- velmi dobré platové ohodnocení
- stravování v prostorách společnosti
- 5 týdnů dovolené

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.