https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Dubick%C3%A1+959%2C+%C4%8Cesk%C3%A1+L%C3%ADpa&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.6771518;14.5246886;Dubická 959/62, Česká Lípa 470 01, Česko Projektant/ka NN/VN | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Projektant/ka NN/VN

Martina Šilpochová Bc. Kateřina Mazancová
373 303 126, 373 303 219
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 50 000,- Kč

Jako projektant NN/VN budete samostatně vypracovávat projektovou dokumentaci liniových staveb elektrického vedení NN, VN a DTS.
Podpoříme Vás ve zvyšování kvalifikace v rámci odborných školení.
Popis pracovní pozice:
- Spolupráce s dalšími členy týmu při projednávání dokumentace staveb s dotčenými orgány státní správy a ostatními účastníky řízení.
- Provádění autorského dozoru a řešení vzniklých situací na stavbě v souvislosti se
změnami projektové dokumentace a se změnami na stavbě.
Požadavky na pracovní pozici:
- Min. SŠ vzdělání v oboru elektro/energetiky.
- Osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb. ideálně § 6 a 10.
- Pokročilá znalost AutoCAD a MS Office.
- Zkušenosti alespoň 1 rok na obdobné pozici při projektování liniových staveb (doložit referenčními zakázkami).
- Orientace v technické dokumentaci a ve stavební legislativě (Energetický zákon, Stavební zákon, Zákon o vyvlastnění).
- Schopnost prezentovat a obhájit navržené řešení.
- Samostatnost a pečlivost.
- ŘP skupiny B (aktivní řidič).
Co dále oceníme:
- Znalost programů EnPRO a SPIDER.
- Autorizace ČKAIT v oboru technologická zařízení staveb velkou výhodou.
Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání ve firmě, která se stále rozvíjí.
- Pružná pracovní doba, po zapracování možnost občasné práce z domova.
- 25 dní dovolené.
- Stravenkový paušál ve výši 75 Kč/den.
- Služební telefon a po zapracování služební notebook.
- Čtvrtletní odměny a další zajímavé benefity (firemní bezúročná půjčka, zapůjčení majetku firmy k soukromému využití, možnost zakoupení firemních akcí, po roce příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 2 tis. Kč/měs. a jiné).
- Nástupní mzda dle zkušeností.
Pracovní poměr bude uzavřen dle dohody na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 14:00 hod.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.