https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jate%C4%8Dn%C3%AD+660%2C+Klatovy&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4097596;13.2818900;Jateční 660, Klatovy 339 01, Česko Provozní elektrikář / technik v obchodním úseku | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Provozní elektrikář / technik v obchodním úseku

KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s.

Jateční 660, Klatovy

Detail firmy

František Pintíř
602 484 585

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Náplň práce: servis, montáž a výměny měřidel tepla, provádění pravidelných měsíčních odečtů ve vytápěných objektech v Klatovech, vedení agendy měřidel
Požadujeme: vzdělání - SOU v oboru elektrotechnickém, vyhláška 50/1978 Sb. §6, základní uživatelská znalost MS Word, Excel, ŘP sk. Bspolehlivost, odpovědnost, samostatnost, rozhodnost, smysl pro týmovou práci, časovou flexibilitu
Nabízíme: pracovní dobu 37,5 hod/týdně (plný úvazek), mzdu 30.000,- Kč, po zkušební době možnost individuálního osobního ohodnocení, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení, zapracování
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc pro váš odpočinek, služební notebook a mobilní telefon, dotované stravování přímo v areálu společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, příspěvek ze sociálního fondu např. na rekreaci, sport, kulturu apod., pravidelné zvyšování mzdy, teambuildingové akce, posilovna
Kontakt: p. Pintíř František, tel.: 602 484 585, e-mail: pintir@klatep.cz