Práce Nabídka zaměstnání

Referent/ka příjmu materiálu

Blanka Strnádková
378 156 506
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- až 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: Plzeň, areál Škoda
Směnnost: 1-směnný provoz (6.00 - 14.30)
Mzdové podmínky: 24000 - 25000,-kč měsíčně
Nástup: možný ihned

Náplň práce:
" kontrola materiálu na vstupu do společnosti
" manuální skladnické práce
" kontrola a vyřízení celních dokumentů
" zadávání správných hodnot do interního systému
" označování materiálu interním značením
" práce se skenerem, čtečky kódů materiálu
" kontrola počtu kusů, kvalita obalu a kvalita palet
" kontrola hodnot přijímaného zboží s dodacími listy
" potvrzování dokumentů dodavatelským společnostem
" označování zboží interními štítky
Požadujeme:
" vzdělání SŠ/vyučen
" praxe v oboru vítána
" pečlivý přístup k práci, ochota učit se novým věcem
" znalost práce na PC (Word, excel, outlook)
" organizační schopnosti
" řidičský průkaz sk. B
" trpělivost, serióznost, spolehlivost
" zručnost, pracovitost, ochota práce v kolektivu
" ochota práce přesčas
Nabízíme:
" 1-směnný provoz, 5 pracovních dní v týdnu
" týden dovolené navíc
" poskytování stravenek v hodnotě 100,-Kč, objednávání obědů
" možnost parkování (auto, kolo)
" dobrá dopravní dostupnost (Plzeň, areál Škoda - VIII. brána)
Kontakt: AIR POWER s.r.o., Jižní Předměstí 2942, 301 00, Plzeň, www.airpower.cz
Personální oddělení: +420 378 156 506, blanka_strnadkova@airpower.cz

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.