https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pra%C5%BEsk%C3%A1+22%2C+Klatovy&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3972170;13.2944389;Pražská 22, Klatovy 339 01, Česko SPECIALISTA/TKA MZDOVÉHO SYSTÉMU | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

SPECIALISTA/TKA MZDOVÉHO SYSTÉMU

Alfa Software, s.r.o.

Pražská 22, Klatovy

Detail firmy

Jitka Sedláčková
376 709 896
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

POŽADUJEME: Minimálně ÚSO s maturitou, VŠ ekonomického směru výhodou, komunikační dovednost, orientace na pomoc zákazníkovi, logické myšlení, znalost MS Office, chuť se učit nové věci, zkušenost z oboru mezd výhodou, ŘP skupiny B - aktivní řidič
NÁPLŇ PRÁCE: zařazení do podpůrného konzultačního týmu programu ALFA MZDY AVENSIO, nastudování předpisů týkajících se mezd, osvojení si mzdového programu ALFA MZDY AVENSIO, telefonické a e-mailové konzultace - pomoc zákazníkům při zpracování mezd pomocí programu ALFA MZDY AVENSIO, testování aktualizovaných verzí programu, psaní blogu se mzdovou tématikou, po zapracování též lektorská činnost - školení uživatelů programu a zpracování dokumentace k programu
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, na kulturu a na zdraví, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu
PRVNÍ KONTAKT: email: sedlackova@alfasoftware.cz, tel. 376 709 896, Ing. Jitka Sedláčková, DiS.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.