Práce Nabídka zaměstnání

Senior Finance Controller

HP-Pelzer s.r.o.

Pod Kyjovem 349, Plzeň

Detail firmy

Životopis předem:
378215131

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 60 000,- Kč

Životopis prosíme předem na e-mail: kariera.plzen@adlerpelzer.com

Náplň práce a požadavky:
- Reporting dat vedení společnosti, správa kalkulací, tvorba analýz, podílení se na přípravě budgetu (ochota práce přesčas), zpracování profitability dílů
- Nutná znalost ruského a anglického jazyka na úrovni C1/C2, německý jazyk B1/B2 - zpracování podkladů pro další dceřiné společnosti
- Finanční a ekonomická gramotnost, znalost technické dokumentace, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, prezentační dovednosti, odolnost proti stresu
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, elektronické stravenky Edenred ve výši 100,-Kč/den, příspěvek na penzijní připojištění, bonus na dovolenou a vánoční bonus, firemní akce, jazykové kurzy