https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Ringhofferova+1%2C+Velk%C3%A9+Popovice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9225288;14.6360738;Ringhofferova 1, 251 69, Česko Skladníci, obsluha manipulačních vozíků | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Veronika Hanušová
724 617 017, 377 062 996

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- Kč

Místo pracoviště:
- Pivovar Velké Popovice, Ringhofferova 1

Prvotní kontakt:
- tel.: 724 617 017, po-pá: 8:00-16:00
- e-mail: veronika.hanusova@asahibeer.cz

Upřesňující údaje:
Náplň práce: manipulace se zbožím na paletách převážně pomocí VZV, údržba VZV

Požadavky: oprávnění řidiče VZV min. sk. W1, zkušenost s nakládkou a vykládkou kamionů pomocí VZV, zodpovědnost, pracovitost, ochota pracovat na směny, znalost práce se čtečkou/skenerem je výhodou

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Benefity na výběr ve výši 10 000 Kč/ročně, Bonusové pivo, 5 týdnů dovolené, Dotované stravování