Práce Nabídka zaměstnání

Technický referent

RI OKNA

Železniční 2658, Plzeň

Silvie Bradová
777 777 542 (8-17h)
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 28 000,- až 38 000,- Kč

Životopis zasílejte na e-mail: Silvie.bradova@mail.ri-okna.cz
Náplň práce:
- zpracování cenových nabídek otvorových výplní a příslušenství dle požadavků zákazníka
- práce v konstrukčním a výrobním programu KLAES
- zaměření stavebních otvorů v rámci nových obchodních případů
- koordinace a plánování realizací, řešení servisních a pozáručních případů
- konstrukční činnost v souladu s technickou dokumentací
- technická podpora a poradenství koncovým zákazníkům
- sklad a vedení evidence skladu
Výhodou:
- znalost konstrukčního programu KLAES
- zkušenosti s kalkulací cen a technologií ve stavebnictví výhodou
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání stavebního / technického směru
- praxe v oboru otvorových výplní min. 2 roky
- technické myšlení, pečlivost, orientace na výsledek
- samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
- pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- řidičský průkaz skupiny B
Zaměstnanecké výhody: stravenky

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.