https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+623%2C+Su%C5%A1ice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2397607;13.5275205;Nádražní 623, Sušice 342 01, Česko VÝROBNÍ DĚLNÍK, DĚLNICE | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

VÝROBNÍ DĚLNÍK, DĚLNICE

SPAK Foods s.r.o. - Sušice

Nádražní 623, Sušice

Detail firmy

Brusnická Jitka
376502812

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 20 000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE: výroba potravin, manipulace s materiálem, obsluha strojního zařízení.
POŽADUJEME: manuální zručnost
VÝHODOU: nižší střední nebo střední odborné vzdělání s výučním listem
Po zapracování - Nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu, mimořádnou odměnu na letní dovolenou a Vánoce, příplatek na stravování a dojíždění, příplatek za noční směnu 15%, důchodové připojištění, věrnostní odměna, měsíční poukázka FlexiPass, 2 dny zdravotního volna navíc, pracovní místo v Sušici.
Kontaktní osoba: Marie Vaňková tel.376502812
e-mail: info@spak.cz
Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 8:00 hod.- 14.00, e-mailem