https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Strakonick%C3%A1+946%2C+Hora%C5%BE%C4%8Fovice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3185291;13.7192347;Strakonická 946, Horažďovice 341 01, Česko ZÁSTUP (úklid, výdej obědů) | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ZÁSTUP (úklid, výdej obědů)

LYCKEBY AMYLEX, a.s.

Strakonická 946, Horažďovice

Detail firmy

Radka Černá
376 532 207

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- Kč

Náplň práce: výdej teplých obědů zaměstnancům, příprava jídel do boxů, obsluha zařízení v kuchyni, úklid kuchyně, jídelny a dalších přidělených prostor, vhodné i pro zdatnou důchodkyni
Požadavky: minimální požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem, praxe v kuchyni výhodou, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pracovitost, pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu určitou, dotované závodní stravování
Nástup pravděpodobně v průběhu 03/2022
Pracovní doba: po - pá, 6:00 - 14:00 hod.
V případě zájmu se můžete hlásit na recepci společnosti LYCKEBY AMYLEX, a.s. nebo nás kontaktovat na tel. č.: 376 532 222, 207 nebo e-mailem: radka.cerna@lyckeby.cz