https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Omlenick%C3%A1+852%2C+Kaplice&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.7344487;14.4826868;Omlenická 852, Kaplice 382 41, Česko Zámečník/ice, svářeč | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Zámečník/ice, svářeč

BRAWE, spol. s r.o.

Omlenická 852, Kaplice

Detail firmy

Michal Slavík
380 301 245

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 000,- Kč

Zámečník/ice, svářeč - vzdělání vyučen, pracoviště Kaplice, pracovní poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Mzda od 19.000,-- Kč hrubého.
Zkušenosti na pozici údržbáře/zámečníka/svářeče. Svářečský průkaz podmínkou.
Náplň práce: budete se starat o naše stroje a zařízení v rámci údržby v případě potřeby budete svařovat (nutná praxe jak CO2 tak elektr. obloukem).

Příspěvek na dopravu, prémie za docházku, prémie za kvalitu, osobní ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, 13. a 14. plat po roce zaměstnání.
Kontakt: Slavík Michal Ing., tel.: 380 301 245, PO - PA 7:00 -14:00 hod,
e-mail: michal.slavik@brawe.cz