Práce Nabídka zaměstnání

Zástupce/ zástupkyně vedoucí prodejny (ž/m)

BauMax

Rokycanská 1171, Plzeň

Detail firmy

Ivana Baxová
267 289 176, 608 745 528

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 35 000,- Kč

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Zástupce/ zástupkyně vedoucí prodejny.

Náplň práce:
- zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
- vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
- řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
- zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
- plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
- zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky
Požadujeme:
- minimálně SŠ
- praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
- samostatnost, zodpovědnost
- profesionální jednání a vystupování
- prozákaznický přístup
Nabízíme:
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- benefity
- možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost seberealizace
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky