Práce Nabídka zaměstnání

Zootechnik/zootechnička

  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Náplň práce: řízení svěřeného provozu živočišné výroby, organizace práce na stájích, spolupráce s veterinárním lékařem apod.
Požadujeme min. středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zootechnického nebo veterinárního zaměření;
kladný vztah ke zvířatům; řidičský průkaz skupiny B - podmínkou
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- Kč/měs., příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na stravování. Pracovní místo je vhodné i pro absolventa - zaškolíme, nástup možný dle dohody.
Kontakt telefonicky (PO-PÁ 8.00-14.00 hodin) nebo e-mailem: Somrová Alena, tel.: 371 794 501, e-mail: a.somrova@zbirozska.cz

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.