Práce Nabídka zaměstnání

inspektor/ka kvality

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 28 000,- Kč

Požadavky: minimálně ÚSO nebo SŠ vzdělání, znalost práce s PC (word, Excel, Outlook) výhodou, ochota práce ve třech směnách, základní znalost AJ nebo NJ výhodou
Popis pozice: kontrola kvality nastavených procesů, dohled nad dodržováním stanovených postupů, blokování neshodných výrobků a koordinace při odstranění z výrobního procesu.
Nabízíme: letní a zimní prémie, až 5 týdnů dovolené+zdravotní volno, Cafeteria benefit program, odborná a jazyková školení, příspěvek na soukromé penzijní připojištění, možnost firemního stravovování a dopravy, firemní mobilní síť a mnoho dalších...
Kontakt: Křížová Kristýna, tel.: 377 198 435, e-mail: kristyna.krizova@md-elektronik.cz