Práce Nabídka zaměstnání

kuchař/ka - vedoucí přípravy jídel

Jaroslava Dolejšová
371102470

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 27 000,- až 36 000,- Kč

Kuchaře/kuchařku - vedoucího přípravy jídel ( CZ-ISCO: 51 201)

náplň práce: organizace provozu restaurace, vaření
Informace o pracovním místě a podmínkách zaměstnání:
pracoviště? Firemní restaurace, Guldenerova 19, 326 00 Plzeň
pracovní úvazek:plný pracovní úvazek
směnnost: jednosměnný provoz, pondělí -pátek
nástup: možný ihned
mzda: 27 000 - 36 000,- Kč podle kvalifikace a výkonu
Požadavky na uchazeče o práci:
vzdělání: vyučení v oboru
další požadavky: zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, zdravotní průkaz, řidičský průkaz
praxe v oboru

Informace, kontakt: Jaroslava Dolejšová, tel.: 371 102 470, mobil: 602 690 793
e.mail: dolejsova@energosluzby.cz