Práce Nabídka zaměstnání

Referent/ka obchodního oddělení (zákaznický servis)

Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Podnikatelská 1160/14 , Plzeň-Skvrňany

Detail firmy

Jana Jandová
+420 377 193 310
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce:

- administrativní práce v obchodním oddělení
- zadávání a zpracovávání zakázek v interním systému
- komunikace se zahraničními klienty a výrobou

Požadujeme:

- úplné středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC - Word, Excel
- ochota učit se novým věcem
- samostatnost, komunikativnost
- komunikativní znalost německého jazyka slovem i písmem - podmínkou
- znalost anglického jazyka výhodou - řidičský průkaz "B" - aktivní řidič

Nabízíme:

- práci ve stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost nástupu  dle dohody
- zkušební doba 3 měsíce
- mzdu závislou na schopnostech a zkušenostech uchazeče
- příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění již po zkušební době,  příspěvek  na závodní stravování
- příspěvek na  další vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- pravidelná roční revize mzdového ohodnocení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na kariera@typos.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.