Práce Nabídka zaměstnání

prodejce výpočetní techniky - maloobchod

Axes Computers s.r.o.

Kollárova 2116, Plzeň

Jiří Blažek
377 354 173

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 26 000,- až 32 500,- Kč

Pro naši provozovnu v Plzni hledáme prodejce výpočetní techniky. Zkušenosti a praxe v oboru prodeje výpočetní techniky jsou vítány.
Náplň práce:
o péče o zákazníky prodejny, technické poradenství včetně návrhu PC sestav
o prodej PC sestav, notebooků, komponent, mobilních telefonů, příslušenství VT a služeb
o příjem a výdej servisních a reklamačních zakázek
o vytváření nabídek a zpracování objednávek, administrace ceníku
o zpracování objednávek z eshopu, komunikace se zákazníky
o uzavírání smluv o spotřebitelském úvěru

Požadujeme:
o velmi dobrou orientaci v IT a znalost hardware a software
o dobré komunikační, prezentační schopnosti a příjemné vystupování
o zájem o obor, pečlivost, smysl pro zodpovědnost, adaptabilita, flexibilita a samostatnost
o znalost práce v kancelářských programech na PC (MS Word, Excel, Outlook)
o minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou podmínkou
o zdravotní stav vhodný pro uvedenou pracovní pozici a trestní bezúhonnost
o minimálně částečná znalost anglického jazyka (pasivní)
o řidičský průkaz sk. B
o výhodou jsou zkušenosti a praxe v obdobné pozici

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- vhodné i pro absolventy - zaškolíme a zaučíme
- odpovídající platové ohodnocení, odměny navázané na prodejní výsledky
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, zaměstnanecké slevy, zdravotní volno, možnost prodloužení dovolené)
- stabilní zázemí ryze české společnosti s více než dvacetiletou historií
- práci v mladém kolektivu
- možnost uplatnit své zkušenosti, znalosti a nápady

Informace pro uchazeče:
Místo pracoviště: Plzeň, Kollárova 1
Nástup: podle dohody, ideálně 04 - 08/2022
Doplňující informace: Mgr. Jiří Blažek, 377 354 173, blazek@axes.cz, https://www.axes.cz/index.php?akce=info&stranka=prace

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis s Vaší fotografií, telefonickým a emailovým kontaktem na adresu prace@axes.cz nebo zavolejte na tel. číslo 377 354 173.