Práce Nabídka zaměstnání

provozní elektrikář

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: pracoviště zaměstnavatele na okrese Rokycany a Beroun
Náplň práce: odstraňování závad po revizích; údržba zařízení elektro; identifikace a odstraňování poruch v provozu; měsíční odečty;zjišťování a odstraňování závad na el. zařízeních; provádění preventivních oprav; apod.
Požadujeme: vyučení v oboru elektro; znalost vyhlášky 50/1978 Sb. § 6; ŘP - B
Nabízíme: platové ohodnocení od 25 000,- Kč/měs., příspěvek na stravování a na penzijní připojištění, služební byt
Kontakt telefonicky, e-maielem, nebo v sídle společnosti na adrese Zbiroh, Bezručova 213, Po - Pá od 7.30 do 14.00 hod.: p. Somrová, nebo p. Hochmanová, tel.: 371 794 501, e-mail: a.somrova@zbirozska.cz