Práce Nabídka zaměstnání

řidiči - sk. B

Disten system s.r.o. Plzeň

Mikulášská 422, Plzeň

Gbúrová Martina
773 971 635

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 000,- Kč

CZ-ISCO 83221 - Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Náplň práce: Svoz zaměstnanců do a ze zaměstnání, odvoz zaměstnanců na nákup a k lékaři. Jelikož se jedná o zaměstnance ukrajinské národnosti, je nutná aktivní znalost ukrajinského jazyka.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, nutná časová flexibilita.
Kontakt: Gbúrová Martina, tel.: 773 971 635, e-mail: m.gburova@disten.cz; osobně na adrese Mikulášská 422/7, Plzeň, po předchozí telefonické domluvě.