https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=MUDr%2E+%C5%A0lejmara+609%2C+Hol%C3%BD%C5%A1ov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5984317;13.1082030;MUDr. Šlejmara 609, Holýšov 345 62, Česko technik ve výrobě | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

technik ve výrobě

Wecubex Systemtechnik s.r.o.

MUDr. Šlejmara 609, Holýšov

Detail firmy

Helena Levičková
735 170 461

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 30 000,- až 32 000,- Kč

Místo výkonu práce: MUDr. Šlejmara č.p. 609, Holýšov
Náplň práce: zajišťování odbytu výrobků, spolupráce při sestavení harmonogramů odbytu. Zajišťování styku s odběrateli, obchodními partnery a denně s nimi komunikovat. Koordinace odbytové a po technické stránce i výrobní činnosti s ostatními úseky firmy. Evidování a zpracování poptávky, kalkulace a nabídky výrobků. Zpracování a zakládání podkladů do výrobního systému, sestavování příslušné dokumentace.
Požadujeme: pracovat samostatně a spolehlivě, být manuálně zruční a flexibilní, vysoké nasazení a odpovědnost za kvalitu své práce. Finanční ohodnocení dle vaší kvalifikace a výkonu v pravidelném výplatním termínu. Možnost pracovního růstu a nástup možný ihned, dle dohody
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na životní pojištění, příplatky nad rámec zákoníku práce, plně hrazené 60 Kč stravenky, pestrý systém benefitů (věrnostní odměny, vzdělávací kurzy a školení…)
Kontakt: Levičková Helena, tel.: 735 170 461, e-mail: helena.levickova@wecubex.cz, případně osobně na adrese MUDr. Šlejmara č.p. 609, Holýšov - po-pá 7-14 hod.