Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí údržby

Kermi s.r.o.

Dukelská 1427, Stříbro

Detail firmy

Jana Stockertová
374611272
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracovní náplň:

  • Organizace a řízení oddělení údržby

  • Plánování a provádění preventivních údržeb k zajištění funkčnosti strojního parku, kompletní zodpovědnost za technický stav strojů a zařízení

  • Komunikace s externími firmami, dodavateli ND apod.

  • Zefektivňování činností údržby

  • Optimalizace nákladů spojených s údržbou

  • Podpora při zavádění nových technologií

  • Realizace úprav na strojním zařízení

  • Realizace interních zakázek a účast na projektech v rámci výrobního závodu

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického směru (strojní nebo elektro)

  • Min. 5 let praxe na podobné pozici v oboru údržba strojů a zařízení, příp. stavba strojů

  • Výhodou znalost němčiny na komunikativní úrovni, příp. znalost angličtiny

  • Inovativní přístup, hledání nových možností

  • Zkušenosti s řízením lidí

  • Organizační a komunikativní dovednosti

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení odpovídací úrovni pracovní pozice

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky ve výši 80,-Kč hodnotě, kantýna v areálu firmy

  • 13. mzda

  • Příspěvek na dopravu – 500,- paušál + 3,6 Kč/km

  • Cafeterie Edenred – 2.000,- /ročně

  • Zvýhodněný tarif od mobilního operátora (až 5 SIM)

  • Školení a vzdělávání voboru a jazykové kurzy

  • Vitaminové balíčky 2x ročně, firemní sportovní a kulturní akce

  • Očkování proti chřipce