Vykládka a nakládka poštovních zásilek, 95Kč/hod + příplatky

HOFMANN PERSONAL

Plzeň, Česká republika

Detail firmy

Eva Sladká
377 225 995 / 800 101 125
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • úvazek

    Zkrácený

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 95,- až 104,- Kč

Pro logistickou společnost se sídlem v Plzni na Borských polích hledáme s nástupem ihned fyzicky zdatné muže na pozici

VYKLÁDKA ZÁSILEK
(5:30 - 9:00)

Náplň práce:
- vykládka/nakládka balíků a poštovních zásilek z/do kamionů

Požadujeme

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost, intenzivní výkon po dobu cca 3 hod
- ranní (5:30-cca 9:00)

- odpolední (cca 15 - 22:00 dle požadavků uživatele

Nabízíme

Nabízíme:
- možnost plánování prac.dnů/směn dle Vašich možností