Basketbalisté rozhodnou ve středu v Plzni

Basketbalisté Lokomotivy Interconex Plzeň v semifinále play-off druhé ligy dvakrát prohráli na palubovce Vyšehradu. Stav série je teď nerozhodný 2:2 a o postupujícím do finále se rozhodne tuto středu v Plzni.

Pátý duel mezi Lokomotivou a Vyšehradem se hraje v Městské sportovní hale na Slovanech, začátek je stanoven na 19. hodinu.
Sobotní zápas začali Plzeňané dobře, ještě v poločase vedli 44:38. K definitivnímu obratu došlo v posledních dvou minutách třetí čtvrtiny, kterou hostující hráči prohráli desetibodovým rozdílem 2:12. Druhý souboj měl podobný průběh. Lokomotiva, posílená o trojici pendlů z USK Praha, bojovala, ale na straně domácích stálo více štěstí. První finalista z Chomutova si tak na soupeře musí ještě počkat.
Výsledky, sobota: Vyšehrad - Plzeň 82:73 (17:26, 38:44, 64:58). Body: Kaiser 21/3, Nenadál 21, Štěpánek 15/2 - Prach 25/2, Kovanda 20, Paruch 12/2.
Neděle: Vyšehrad - Plzeň 91:81 (21:20, 45:44, 71:46). Body: Štěpánek 27/1, Mikeš 24/4, Lízálek 15/3 - Bosák 27/3, Chromec 15/2, Pastyřík 10.