Basketbalistky Brna vyhrály v osmifinále EL v Madridu

Madrid - Basketbalistky Frisco Sika Brno vyhrály v prvním osmifinále Evropské ligy v Madridu nad domácím týmem Rivas Ecopolis 88:83. Odveta se bude hrát v pátek v Brně, kde může český vicemistr v případě výhry potvrdit postup. V zápase s druhým nejlepším španělským týmem současnosti měly Brňanky výv...

Madrid - Basketbalistky Frisco Sika Brno vyhrály v prvním osmifinále Evropské ligy v Madridu nad domácím týmem Rivas Ecopolis 88:83. Odveta se bude hrát v pátek v Brně, kde může český vicemistr v případě výhry potvrdit postup. V zápase s druhým nejlepším španělským týmem současnosti měly Brňanky vývoj od úvodních minut pod kontrolou a v poločase měly k dobru dvanáctibodový a později i devatenáctibodový náskok. V závěru sice soupeř nebezpečně dotahoval, zvrátit výsledek se mu ale nepodařilo.