Béčko Viktorky porazilo 3:0 Hořovice

V osmém kole divize nastoupili viktoriáni na Sulkově proti Hořovicím a nutno říci, že zde odehráli výborné utkání, a to i přestože hráli od 41. minuty bez vyloučeného Lukáše Krbečka.

Jednostranné utkání sehráli fotbalisté rezervního týmu Viktorie s Hořovicemi. Po necelé půlhodině vedli již plzeňští fotbalisté 2:0. Nejprve síť hořovické brány rozvlnil ve 4. minutě Belan po ideální přihrávce Rešetára. Zvýšit vedení mohl o osm minut později David Vaněček, ale jeho pokutový kop gólman Hořovic vystihl. Ve 21. minutě zužitkoval přihrávku Parláska Kubice a Plzeň vedla 2:0.

S chutí hrající domácí pak zahazovali jednu šanci za druhou, a tak kdyby byl po první pětačtyřicetiminutovce stav 6:0, nikdo by se nedivil. V závěru první části vyřešil Lukáš Krbeček situaci před svojí šestnáctkou faulem, když podrazil pronikajícího hořovického hráče a následoval spravedlivý trest v podobě červené karty. I přes početní nevýhodu byli domácí ve zbývajícím čase lepší a svoji převahu zužitkovali ve třetí branku Cápalem.