Béčko Viktorky prohrálo se Sokolovem 0:3

Druholigový Baník Sokolov byl dalším soupeřem fotbalistům juniorského týmu Viktorie Plzeň. Zápas se hrál v Blšanech, kde jsou sokolovští fotbalisté na soustředění a Sokolov ho vyhrál 3:0.

Od počátku přinášel první poločas vyrovnanou hru, kdy dobře pracující obrany dokázaly na obou stranách likvidovat útočné ataky soupeře. Prvních pětačtyřicet minut tak nepřineslo ani před jedním gólmanem žádnou vážnější příležitost.

Do druhého poločasu Baník prostřídal většinu hráčů a postupem času získával převahu. Hned v 46. minutě zaváhala plzeňská obrana a rozhodčí po závaru před Protivínským nařídil pokutový kop, jehož úspěšným exekutorem se stal Bakeš - 1:0. Poté trenér Purkart sáhl ke střídání a poslal nazpět do hry Michala Veselého ve snaze více posílit ofenzivu. Jenže zkušený soupeř dokázal v 55. minutě Huberem znovu trestat - 2:0. V 87. minutě Šorfa, kdy Viktoria více svého soupeře tlačila, stanovil konečný výsledek na 3:0.

FK Baník Sokolov - FC Viktoria Plzeň B 3:0