Bek Polák přispěl k výhře St. Louis přihrávkou na vítězný gól

New York - Český hokejový obránce Roman Polák, jenž je ve výběru trenéra Vladimíra Růžičky pro olympijský turnaj ve Vancouveru, si ve středečním utkání NHL připsal asistenci u vítězného gólu St. Louis, které vyhrálo 3:2 na ledě Chicaga. Hosté rozhodli o svém úspěchu třemi góly během posledních devít...

New York - Český hokejový obránce Roman Polák, jenž je ve výběru trenéra Vladimíra Růžičky pro olympijský turnaj ve Vancouveru, si ve středečním utkání NHL připsal asistenci u vítězného gólu St. Louis, které vyhrálo 3:2 na ledě Chicaga. Hosté rozhodli o svém úspěchu třemi góly během posledních devíti minut druhé třetiny. Dvakrát se trefil David Backes a jednou Jay McClement, který 22 sekund před druhou sirénou tečoval Polákovu střelu a zvýšil na 3:1. Domácí v závěrečném dějství přestříleli soupeře v poměru 14:7, ale stihli už jen snížit.