Bikrosaři Slavík a Hladíková mají čtvrtá místa

Dvě čtvrtá místa vybojovali o víkendu čeští reprezentanti v Klatovech ve třetím závodu seriálu mistrovství Evropy v bikrosu v kategoriích elite. Stupně vítězů těsně unikly Anetě Hladíkové a Tomáši Slavíkovi.

Dvě čtvrtá místa vybojovali o víkendu čeští reprezentanti v Klatovech ve třetím závodu seriálu mistrovství Evropy v bikrosu v kategoriích elite. Stupně vítězů těsně unikly Anetě Hladíkové a Tomáši Slavíkovi. Mezi ženami vyhrála Lätetitia Le Corguilleová z Francie, závod mužů se stal kořistí jejího krajana Thomase Alliera. Oba vítězové jsou v čele průběžného pořadí.
Klatovský závod byl i součástí kvalifikace pro start na olympijských hrách v Pekingu a na body dosáhli i šestí Michal Prokop a Jana Horáková. V průběžné klasifikaci ME je Hladíková druhá, Horáková pátá a Prokop třetí.
Ještě úspěšnější jsou junioři. Romana Labounková dnes skončila druhá a celkově vede, Štěpán Tumpach byl čtvrtý a celkově je třetí.
Výsledky:
Muži: 1. Allier (Fr.), 2. Strombergs (Lot.), 3. Caleyron (Fr.), 4. Slavík, ...6. Prokop (oba ČR).