Bod pro Viktorku zachraňoval v 90. minutě Jarolím z penalty

Fotbalisté Plzně remizovali s Českými Budějovicemi 1:1. V 15. kole první Gambrinus ligy tak Jihočeši ukončili Plzeňským čtyřzápasovou vítěznou šňůru. Po opatrném úvodu přišel z čista jasna budějovický gól. Plocek ve 14. minutě našel volného Peroutku, který poslal hosty do vedení. Plzeň byla v první ...

Fotbalisté Plzně remizovali s Českými Budějovicemi 1:1. V 15. kole první Gambrinus ligy tak Jihočeši ukončili Plzeňským čtyřzápasovou vítěznou šňůru. Po opatrném úvodu přišel z čista jasna budějovický gól. Plocek ve 14. minutě našel volného Peroutku, který poslal hosty do vedení. Plzeň byla v první půli neškodná,kouč Levý protio postupně stáhl třiobránce a poslal do hry další dva útočníky. Po vyloučení Hunala v 84.l minutě navíc Budějovičtí dohrávali o deseti, Plzeň ale nakonec se štěstím srovnala až v 90. minutě. Penaltu za Homoláčovu ruku ve vápně proměnil Jarolím. Plzeň se tak s domácími diváky na podzim rozloučila remízou, v příštím kole končí podzimní část ligy na pražské Spartě.