Bojovníci z Narany Plzeň byli na republice úspěšní

V Lovosicích se konalo mistrovství republiky v kickboxu. Trenér Jiří Štádler starší na mistrovství dorazil s početnou výpravou jedenácti závodníků, reprezentujících plzeňský klub Narama Plzeň. Z nich sedm se jich z republiky nevrátilo s prázdnou a nejvytíženější závodník z Naramy, Jiří Štádler mladš...

V Lovosicích se konalo mistrovství republiky v kickboxu. Trenér Jiří Štádler starší na mistrovství dorazil s početnou výpravou jedenácti závodníků, reprezentujících plzeňský klub Narama Plzeň. Z nich sedm se jich z republiky nevrátilo s prázdnou a nejvytíženější závodník z Naramy, Jiří Štádler mladší, opět přivezl titul mistra republiky.
V kategorii mladších žáků vybojoval ve váze do 37 kg třetí místo Radek Štádler. Jeho oddíloví kolegové ve stejné věkové kategorii, ale vážící do 47 kg, získali Mykola Zykmund bronz a Roman Panuška stříbro. Jáchym Wiesner obdržel první místo za starší žáky ve váze do 57 kg. Obsazenějším vyřazovacím pavoukem museli projít kickboxeři v mužských kategoriích. Ve váze do 81 kg vybojoval Lukáš Navrátil místo druhé, když do finále nemohl nastoupit pro zranění lokte z předchozích zápasů. Sám neví, v kterém ze tří duelů mistrovství si poranění přivodil. Václav Pejsar v supertíze +91 kg vybojoval bronz. Devatenáctiletý Jiří Štádler ml. startoval ve váze do 67 kg. Prošel si čtyřmi utkáními. Všechny byly pro něho úspěšné a získal již po několikáté zlaté umístění. Jirka byl nucen poněkud změnit techniku boje, jelikož na místě závodů zjistil, že je poněkud indisponovaný nedostatkem své povinné výstroje. O to více Štádlera zisk titulu potěšil.
„Pokoušel jsem se po zápasech od Jiřího zjistit, kolikátý titul mistra republiky již získal ať v žákovské, juniorské nebo v kategorii dospělých, ale sám nevěděl, jelikož těch titulů je opravdu dost.“