Borci Naramy uspěli v lize i ve svém turnaji

V sobotu 17. května se ve Františkových Lázních konalo II. kolo Ligy mládeže mládeže v plnkontaktním kyokushin karate. Závodů se zúčastnilo 80 mladých karatistů z České republiky a Polska. Z klubu Narama se účastnili tři závodníci. Pod vedením trenéra Jiřího Štádlera vybojovali 2 zlaté medaile. Na ...

V sobotu 17. května se ve Františkových Lázních konalo II. kolo Ligy mládeže mládeže v plnkontaktním kyokushin karate. Závodů se zúčastnilo 80 mladých karatistů z České republiky a Polska. Z klubu Narama se účastnili tři závodníci. Pod vedením trenéra Jiřího Štádlera vybojovali 2 zlaté medaile. Na stupních vítězů nestál jen Martin Milota, který skončil v kategorii starších žáků -45 kg na 4. místě.

Výsledky závodníků z o.s. Narama: starší dorost -55 kg 1. Radek Štádler, junioři -65 kg 1. Mykola Zygmund

V neděli 18. května pořádal klub Narama v Plzni v hale TJ Slavoj Plzeň turnaj v karate Narama seito. Soutěžilo se v 26 kategoriích. Karatisté byli rozděleni podle věku a technické vyspělosti. Žáci a dorostenci soutěžili v kata a řízeném kumite. Dorostenci a muži navíc ve volném zápase v disciplíně ippon shobu. V každé kategorii se vyhlašoval absolutní vítěz, kterého určilo pořadí z obou disciplín. Zúčastnilo se 180 karatistů z 17 klubů z Plzeňského, Karlovarského, Středočeského kraje a Prahy. Obohacením soutěže byla exhibice Aikido, kterou divákům předvedli členové klubu Aikido Plzeň.

Výsledky:

Absolutní vítězové jednotlivých kategorií - mladší žáci 8 let bez technického stupně: Marek Rott, mladší žáci 9 let bez technického stupně: David Hnilička, mladší žáci 10-11 let bez technického stupně: Ondřej Ondič, mladší žáci 7-8 let bez kyu: David Královec, mladší žáci 9-11 let 8 kyu: Daniel Holý, mladší žákyně 6-8 let bez kyu: Marie Kutílková, mladší žákyně 9- 11 let bez kyu:Jana Chudáčková, mladší žákyně 8. kyu: Levová Anna, dorost do 8. kyu: Šimon Kondrys, starší žákyně do 8. kyu: Marie Michálková, starší žáci do 8. kyu: William Golas, mladší žáci 8. kyu: David Hlavsa, mladší žáci 6. kyu: Jan Písařík, mladší žáci od 6. kyu: Pavel Poláček, mladší žákyně ,7. kyu:Anna Matoušková, mladší žákyně od 6. kyu:Kateřina Motlová, starší žáci 7. kyu:Lukáš Duchek, starší žáci 6. kyu:Petr Poláček, starší žáci od 5.kyu:Petr Kokoška, starší žákyně 7.-.5.kyu: Nicola Faitová, dorostenci od 4. kyu:Mykola Zygmunt, dorostenci 7.-5. kyu:Antonín Nguyen, dorostenky 7.-5. kyu:: Eliška Radová, dorostenky od 4. kyu:Kateřina Součková, muži ippon shobu: Jiří Štádler, dorostenci ippon shobu: David Hadač