Bříza drží domácí neporazitelnost

Už jednadvacáté kolo má za sebou fotbalový krajský přebor mužů. A v něm nelze přehlédnout jednu zajímavost. Horní Bříza, která hostila ambiciózního nováčka SK ZCE Plzeň, vyhrála 2:1 a to doma už podvanácté po sobě. Horní Bříza letos drží neuvěřitelnou domácí vítěznou šňůru.

V první půli měli hosté víc ze hry, ale jedinou velkou šanci zmařil hostujícímu Huřťákovi domácí gólman Liška. Hosté, hrají v bílém, brzy po přestávce oslabili, za dvě žluté karty byl vyloučen Bruha. Toho domácí využili, nejprve na 1:0 dával Filip Rozmara, poté po akci Rady zvýšil Sedlecký. Jiskřičku naděje pro SK ZČE vykřesal v sedmasedmdesáté minutě střídající Votípka, syn trenéra Horní Břízy, to ale bylo všechno. Skóre už nezměnil ani závěrečný nápor Petřínských, takže Horní Bříza – SK ZČE Plzeň 2:1 a se skupinou místních fandů mohli hornobřízští slavit
Trenér Břízy Votípka přiznal, že se v závěru bál o výsledek. Domácí totiž nejen že letos včetně podzimu doma neprohráli, ale ani neremizovali.PO jednadvacátém kole vedou tabulku krajského přeboru Domažlice s velkým náskokem před Chanovicemi a třetí Břízou. SK ZČE je na šestém místě, poslední je s odstupem Úněšov. V příštím kole o tomto víkendu hostí SK ZCE Starý Plzenec, Bříza jede do Bolevce.