Crosby dal hattrick během osmi minut

New York - Kapitán hokejistů Pittsburghu Sidney Crosby se v pondělním utkání NHL proti Buffalu blýskl třemi góly v rozmezí osmi minut a byl hlavním strůjcem vítězství 5:4. Na svůj třetí hattrick v sezoně potřeboval jen pět střel. Jeho střelecký účet se vyšplhal již na 37 gólů, čímž se dotáhl na vedo...

New York - Kapitán hokejistů Pittsburghu Sidney Crosby se v pondělním utkání NHL proti Buffalu blýskl třemi góly v rozmezí osmi minut a byl hlavním strůjcem vítězství 5:4. Na svůj třetí hattrick v sezoně potřeboval jen pět střel. Jeho střelecký účet se vyšplhal již na 37 gólů, čímž se dotáhl na vedoucího kanonýra soutěže Patricka Marleaua ze San Jose. Crosby už nyní útočí na svůj nejlepší střelecký výkon z ročníku 2005/06, kdy jako nováček dal 39 branek.