Divize: Klatovy vyhrály nad béčkem Viktorky

Protože druholigoví fotbalisté Viktorie hráli v Pardubicích, byl magnetem fotbalového víkendu v Plzni souboj divizní Viktorky B s vedoucím celkem tabulky z Klatov. Béčko Viktorky doplatilo na střeleckou neproduktivitu a výborně bránící Klatovy si nakonec odvezly ze Štruncových sadů tři body za výhru 1:0.

První poločas měli Viktoriáni, hrají ve světle modrých dresech, mírnou převahu, v sedmadvacáté minutě ale z brejku skóroval klatovský Zedník. Začátek druhé půle, jíž byla přítomna i naše kamera, patřil také hostům. Nejprve se v osmačtyřicáté minutě do šance dostal Voborník, který mířil vedle, hned o minutu později poslal Vonášek do uličky míč témuž hráči. Voborník si ale střelu vedle zopakoval. Obraz hry byl pak nadále stejný. Viktoriáni v sestavě s Pilařem, stojícím ve druhé lize pro karty, se snažili o tlak, ten byl ale neproduktivní a většinou končil ve hranici klatovské šestnáctky. V jednašedesáté minutě se do vápna dostal Martin Knakal, z úhlu ale pálil vedle. N druhé straně šel na Krbečka sám Vonášek, tomu ale zabránil ve skórování vyběhnuvší gólman Krbeček, který balon vykopl. Poslední příležitost měla Viktorka v devětašedesáté minutě, kdy brankář Klatov Míčka zasáhl velmi nejistě a míč vyrazil přímo k Ondřeji Královi. Ten ale chybu nepotrestal. Viktorka B – Klatovy tedy 0:1.
Klatovy už vyhrály po sedmé za sebou a samozřejmě by chtěly přezimovat na špici tabulky.
Klatovy tedy pojistily své vedení v divizní tabulce. Radost fandům Viktorie udělalo alespoň áčko svým bodem, který dovezlo z Pardubic za remízu 0:0.