Divizním půlmistrem jsou Vejprnice

O víkendu sehráli poslední kolo fotbalisté nižších soutěží. Magnetem divize bylo utkání Viktoria Plzeň B – Slavia Vejprnice. A výsledná remíza znamenala, že titul podzimního krále putuje do Vejprnic.

Šest stovek diváků vidělo výborný fotbal. V první půli byli lepší Viktoriáni, kteří se také díky Petroušovu gólu ujali vedení. V závěru poločasu se ale nechal zbytečně vyloučit Kousal po faulu na vejprnického gólmana Hajžmana a obraz hry se po přestávce změnil. Vejprnice zaslouženě srovnaly po hlavičce Fraňka a měly blíže k vítězství. Skóre se už ale neměnilo, takže Viktoria B – Vejprnice 1:1. Vejprnicím bod stačil k nekorunovanému titulu podzimního krále, když jejich největší sok, Strakonice, sice vyhrál nad Třeboní, ale má horší skóre. Trenér Dejmek může být po podzimu spokojen, výhled na jaro má ale nejistý.
Za rezervu Viktorie pravidelně nastupovali i hráči ligového áčka. Z těch podle Borise Kočího vynikal Skuhravý, který vzorně dirigoval obranu a ve všech šesti utkáních, v nichž nastoupil, Viktoriáni vyhráli. Do dobré formy se rozehrál po zranění i Petrouš a stabilní výkonnost si udržoval i exligista Jaroslav Diepold.
Z dalších týmů Plzeňského kraje jsou v divizi po podzimu páté Klatovy, osmé Senco Doubravka, třinácté Přeštice a předposlední patnácté Rokycany.