Eliška Fajfrlíková má bronz z MČR ve sportovním aerobiku

AE klub LADY Plzeň má jako první klub v Plzni medailistku z MČR ve sportovním aerobiku. Dne 30. 9. – 2. 10. 2011 se v Praze konalo Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. Pro Elišku Fajfrlíkovou z AE klubu LADY Plzeň to byl teprve druhý závod v nejvyšší mistrovské ...

AE klub LADY Plzeň má jako první klub v Plzni medailistku z MČR ve sportovním aerobiku. Dne 30. 9. – 2. 10. 2011 se v Praze konalo Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. Pro Elišku Fajfrlíkovou z AE klubu LADY Plzeň to byl teprve druhý závod v nejvyšší mistrovské soutěži sportovního aerobiku v naší republice. Proto do Prahy odjížděla s tajným přáním probojovat se alespoň do nedělního finále v kategorii 11–13 let mezi 6 nejlepších závodnic, což by byl pro ni krásný úspěch. V konkurenci 28 závodnic si své přání nejen splnila, ale vybojovala nádherné 3. místo odměněné bronzovou medailí. Dík patří trenérkám Tereze Fajfrlíkové a Mgr. Báře Ptáčkové.