Energie vyhrála v Litvínově

Hokejisté Karlových Varů v předposledním přípravném utkání na extraligovou sezonu porazili Litvínov 3:2

V předposlední přípravném utkání porazili hokejisté karlovarské Energie domácí Litvínov těsně 3:2.
Rozhodující gól dal v 31. minutě čtyřiadvacetiletý útočník Pařez, který je v lázních na zkoušce. Před ním se v rozmezí jediné minuty na začátku druhé části trefili Dvořák a Hanzlík.
I v dodatečných samostatných nájezdech byli karlovarští hráči úspěšnější, vyhráli v poměru 3:1, když se trefili Řezníček, Dvořák a Košťál.
Poslední přípravné utkání sehraje Energie v pondělí 4. září, kdy hostí Ústí nad Labem.
Výsledek: Chemopetrol Litvínov - Energie Karlovy Vary 2:3 (1:1, 1:2, 0:0). Branky: 15. Trávníček, 22. Bednařík - 20. Dvořák, 21. Hanzlík, 31. Pařez.
Rozhodčí: Turčan - Hauser, Rozlílek. Vyloučení 4:9. Bez využití. Diváci: 455.