Fotbalisté juniorky Plzně porazili Jablonec 2:1

V 15. kole ČFL si fotbalisté rezervy plzeňské Viktorie připsali po dlouhých jedenácti kolech plný bodový zisk. Podzim ukončí příští týden na pražském Vyšehradě.

Ve 31. minutě se postavil k trestnému kopu Lecjaks, gólman hostí Bočok míč podběhl a Süsser hlavou otevřel skóre – 1:0.
V druhém poločase se hra hostů zvedla, byli nebezpečnějším týmem a v 74. minutě to korunovali vyrovnávací brankou. Viktoriáni nechali jednoho z jabloneckých hráčů odcentrovat a dílo završil hlavou útočník Mičkal – 1:1. V 87. minutě Martin Psohlavec po rohovém kopu Lecjakse zavěsil hlavou -2:1.
„Byl to těžký zápas, jsou to vydřené tři body, ale jsem za ně nesmírně rádi,“ netajil se po závěrečném hvizdu pro stránky fcviktoria.cz radostí František Sluka. „Výhra nad Jabloncem nás sice posunula o trochu výš, my bychom ale ještě chtěli příští týden získat na Vyšehradě alespoň bod, abychom měli klidnější jaro."