Fotbalisté Plzně porazili Boleslav vlastním gólem v nastavení

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili v 8. kole Mladou Boleslav 2:1. Na západě se Čech se přitom schylovalo k dělbě bodů, ale v nastaveném čase rozhodl o domácí výhře vlastní gól Rolka. Středočeši na vítězství v soutěžním zápase čekají již pět utkání. K bodům jim nepomohla ani Kuličova pátá ligová tref...

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili v 8. kole Mladou Boleslav 2:1. Na západě se Čech se přitom schylovalo k dělbě bodů, ale v nastaveném čase rozhodl o domácí výhře vlastní gól Rolka. Středočeši na vítězství v soutěžním zápase čekají již pět utkání. K bodům jim nepomohla ani Kuličova pátá ligová trefa.
Přestože Boleslavští vstoupili do zápasu aktivně, zbrzdila je v 9. minutě penalta nařízená za faul gólmana Šedy na Střihavku. Tu proměnil Horváth a Plzeň vedla. I když pak Rajtoral měl dvě šance na navýšení vedení, odmítl je a hosté před poločasem díky Kuličovi vyrovnali. od 76. minuty hrála Boleslav v deseti a bránila se statečně. Až do nastaveného času, kdy po Horváthově trestném kopu míč nešťasntě tečoval hlavou za záda vlastního gólmana Rolko. Plzeň tak třemi body napravila porážku v Příbrami, krize Boleslavi trvá dál.