Fotbalisté Plzně porazili Mladou Boleslav 2:0

V zápase 13. kola 1. Gambrinus ligy domácí Viktoriáni vyhráli potřetí za sebou a udrželi tak domácí neporazitelnost.

Po vyrovnaném úvodu se začala prosazovat domácí Plzeň a korunovala to góly. Ve 30. minutě našel Smejkal ideálně Marka Jarolíma a Miller poprvé kapituloval. U druhé branky byl na začátku Ferenc Róth. V pětačtyřicáté minutě našel jeho trestný kop na zadní tyči volného Martina Filla, který si dal gólem do šatny dárek k svátku.
Boleslav podávala matný výkon i ve druhém poločase, Plzeňští mohli naopak další góly přidat. Stav 2:0 už ale zůstal a pro Plzeň znamená třetí vítězství v řadě a páté místo v tabulce.