Fotbalisté Plzně porazili Sigmu 1:0 gólem Bakoše

Fotbalisté Plzně porazili doma olomouckou Sigmu 1:0 a posunuli se na průběžné 4. místo v tabulce Gambrinus ligy. Fotbalisté Olomouce naopak ani na devátý pokus v lize nevyhráli a dál zabředávají do krize. Plzni zajistil třetí vítězství ve Štruncových sadech za sebou Slovák Bakoš svým gólem ze 73. mi...

Fotbalisté Plzně porazili doma olomouckou Sigmu 1:0 a posunuli se na průběžné 4. místo v tabulce Gambrinus ligy. Fotbalisté Olomouce naopak ani na devátý pokus v lize nevyhráli a dál zabředávají do krize. Plzni zajistil třetí vítězství ve Štruncových sadech za sebou Slovák Bakoš svým gólem ze 73. minuty.
Plzeňský trenér Vrba postrádal trojici obránců Bystroně, Limberského a reprezentanta do dvaceti let Lecjakse. Na MS dvacítek v Egyptě je také olomoucký stoper Dreksa. Kromě něj chyběl kouči Psotkovi i vykartovaný Hubník a zraněný brankář Drobisz. Do branky Sigmy se proto postavil zkušený Lovásik. Domácí ho ale v první půli příliš neprověřili, "probrali se" až po důrazné poločasové promluvě. "Po přestávce jsme byli mnohem nebezpečnější. Nebylo tam už tolik nevynucených chyb. Kromě gólu jsme tam měli i více dalších situací. Zlepšili jsme pohyb a hodně nám pomohli střídající hráči, kteří výrazně přispěli k oživení útočné fáze," chválil trenér Plzně Pavel Vrba Rezka s Mlikou, kteří do zápasu naskočili až v jeho průběhu.