Fotbalisté Plzně prohráli v Příbrami 0:1, branku dal Huňa

Fotbalisté Příbrami v sedmém kole nejvyšší soutěže porazili Plzeň 1:0. Tři body a posun do horní poloviny tabulky jim zajistil po akci z 23. minuty kapitán Daniel Huňa. Naopak Plzeňáci, kteří skoro půl hodiny dohrávali bez vyloučeného stopera Davida Bystroně, smutnili po předchozích dvou výhrách. V ...

Fotbalisté Příbrami v sedmém kole nejvyšší soutěže porazili Plzeň 1:0. Tři body a posun do horní poloviny tabulky jim zajistil po akci z 23. minuty kapitán Daniel Huňa. Naopak Plzeňáci, kteří skoro půl hodiny dohrávali bez vyloučeného stopera Davida Bystroně, smutnili po předchozích dvou výhrách. V příbramském týmu slavilo třetí vítězství v sezoně také pět hráčů, kteří dříve oblékali plzeňský dres.
Plzeňský kouč Pavel Vrba, jehož tým po dvou předchozích výhrách vyšel naprázdno, byl hodně nazlobený. "Dokud budeme dělat fatální chyby v obraně a soupeř nám z jediné střely na branku dá gól, zatímco my zazdíme čtyři nebo pět tutovek, budeme to mít těžké. To je i důvod dnešní porážky," posteskl si Vrba.