Fotbalisté Plzně v devíti porazili Bohemians Praha 3:2

Fotbalisté Plzně porazili v 15. kole první ligy Bohemians Praha 3:2, přestože hráli více než 15 minut pouze o devíti. Po poločase sice Viktoria držela vedení 1:0, ale přišla již o prvního vyloučeného hráče Lecjakse. Ve druhé půli zvýšil Rajtoral na 2:0. V 76. minutě ale musel předčasně do kabiny i b...

Fotbalisté Plzně porazili v 15. kole první ligy Bohemians Praha 3:2, přestože hráli více než 15 minut pouze o devíti. Po poločase sice Viktoria držela vedení 1:0, ale přišla již o prvního vyloučeného hráče Lecjakse. Ve druhé půli zvýšil Rajtoral na 2:0. V 76. minutě ale musel předčasně do kabiny i brankář Daněk a hosté dvojnásobnou přesilu zužitkovali dvěma trefami Jeslínka k srovnání skóre. Infarktový závěr ale dokonal v 88. minutě přesnou hlavičkou Rada, a zajistil tak Plzni zisk tří bodů. Západočeši navíc již osmkrát v řadě neprohráli.
Plzeňský trenér Pavel Vrba si stěžoval na nedisciplinovanost svých svěřenců, kteří si výrazně zkomplikovali dobře rozehraný zápas. "Vůbec nechci podceňovat Bohemku, ale byly to naprosto zbytečné červené karty. Předcházely jim naše hrubé individuální chyby. Určitě se o tom budeme v týdnu bavit a přijdou nějaké pokuty,“ našel i záporné stránky na zisku tří bodů kouč Viktorie.