Fotbalisté Plzně vyhráli v Jablonci 1:0

Fotbalisté Jablonce v dohrávce 11. kola první ligy doma podlehli Plzni 0:1 a promarnili šanci vrátit se na první místo v lize před současného lídra Teplice. Severočechům po jejich třech vítězných zápasech připravil porážku plzeňský záložník František Rajtoral gólem ve 30. minutě. Plzeň výhru uhájila...

Fotbalisté Jablonce v dohrávce 11. kola první ligy doma podlehli Plzni 0:1 a promarnili šanci vrátit se na první místo v lize před současného lídra Teplice. Severočechům po jejich třech vítězných zápasech připravil porážku plzeňský záložník František Rajtoral gólem ve 30. minutě. Plzeň výhru uhájila i přesto, že byl právě Rajtoral v 56. minutě vyloučen. Plzeň se v tabulce posunula už na čtvrté místo, na vedoucí Teplice ztrácí pět bodů.