Fotbalisté Plzně zdolali Brno 3:2, závěr byl dramatický

Fotbalisté Plzně v brance s Martinem Ticháčkem zdolali v 27. kole první ligy Brno 3:2 (góly Plzně Petržela, Hájovský, Horváth z penalty), přestože málem promarnili tříbrankové vedení. Domácí ještě 25 minut před koncem vedli 3:0. Hosté ovšem po nepovedené úvodní pětačtyřicetiminutovce provedli změny ...

Fotbalisté Plzně v brance s Martinem Ticháčkem zdolali v 27. kole první ligy Brno 3:2 (góly Plzně Petržela, Hájovský, Horváth z penalty), přestože málem promarnili tříbrankové vedení. Domácí ještě 25 minut před koncem vedli 3:0. Hosté ovšem po nepovedené úvodní pětačtyřicetiminutovce provedli změny v sestavě a zlepšený projev směrem dopředu ozdobili dvěma trefami během devíti minut. Víc už ovšem nevytěžili, a tak je Západočeši sobotní výhrou přeskočili v tabulce na osmé místo. Brno kleslo na desáté místo. Do konce Gambrinus ligy zbývají tři kola.