Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili Viktorii Žižkov 3:2

V úvodním utkání Gamrinus ligy fotbalisté Viktorie Plzeň zvítězili nad Viktorií Žižkov 3:2. První poločas patřil jednoznačně domácím, kteří si vytvořili dvoubrankový náskok. První branku vstřelil z penalty kapitán Pavel Horváth a druhou připojil Limberský. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a Ž...

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a Žižkov v 62. minutě snížil na 2:1. Důležitým momentem utkání byla 85. minuta, kdy po tlaku Plzně si Žižkov vstřelil vlastní gól. Hosté se však nevzdali a v první minutě nastavení korigovali na konečných 3:2. Plzeň si zaslouženě připsala 3 body do nového ročníku soutěže.