Fotbalisté Viktorie remizovali se Spartou

Remízou 1:1 skončil v neděli večer souboj mezi fotbalisty Plzně a Sparty Praha, který byl současně premiérou trenérů Vrby a Chovance na lavičkách obou soupeřů. Hosté se dostali do vedení ve 32. minutě díky Slepičkovi, domácí ještě před poločasem vyrovnali zásluhou exsparťana Rezka. Sparta dohrávala ...

Remízou 1:1 skončil v neděli večer souboj mezi fotbalisty Plzně a Sparty Praha, který byl současně premiérou trenérů Vrby a Chovance na lavičkách obou soupeřů. Hosté se dostali do vedení ve 32. minutě díky Slepičkovi, domácí ještě před poločasem vyrovnali zásluhou exsparťana Rezka. Sparta dohrávala v deseti, v poslední minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě Hušek. Sparta nevyhrála už počtvrté za sebou, plzeňská série bez vítězství trvá dokonce devět utkání.